מהו סייבר

ומדוע זה כה חשוב?

 

בשנים האחרונות פרץ נושא הסייבר לחיינו.

האם לסייבר יש משמעות עבורך?

איך תדע להתגונן מהתקפות סייבר?

ומה הקשר בין סייבר לאבטחת מידע?

באם חברתך נזקקת לייעוץ בנושא זה,

חברת אב-סק בטחון מידע היא המענה.

אב-סק

צרו קשר: 050-5798132

אב-סק בטחון מידע בע"מ –
המומחים בהגנת סייבר ואבטחת מידע

הרצאות סייבר

 

 

• עולם הסייבר – הטוב הרע והנורא – הרצאה הסוקרת את עולם הסייבר והאיומים הנובעים ממנו, תוך מעבר על Cyber crime, Cyber terror וסקירה של התקפות שאירעו לאחרונה. זו הרצאה מפורטת, הסוקרת את עולם הסייבר על גווניו השונים, כולל התקפות סייבר מצד ארגוני פשע (cyber crime), התקפות של ארגוני טרור קיברנטיים כגון אנונימוס (cyber terror) ויכולות התקפיות של מדינות מובילות בתחום זה (לוחמת מידע). בנוסף מוצגות יכולות ההגנה מפני התקפות סייבר וכיצד מדינות נערכות לכך.

• מגמות בעולם הסייבר – לאן עולם הסייבר מתקדם? בהרצאה זו אנו סוקרים את הנעשה בעולם הסייבר מאז התקפת Shamoon באוגוסט 2012 ועד עתה – האם ישנה מגמת עלייה? בהרצאה מוסבר כיצד ניתן להבין את ההתפתחות בתחום זה ולמה עלינו לצפות בשנים הבאות.

• Cyber terror – איך זה משפיע עלי? כיצד יכולים ארגוני טרור ומדינות להשתמש בכלי תקיפה ממוחשבים על מנת ליצור טרור קיברנטי והאם זה משפיע על חיי היום-יום ? בהרצאה אנו מסבירים על יכולות ארגוני הטרור הקיברנטיים ונותנים דוגמאות רבות לשימוש שנעשה ביכולות אלה, כולל הצגת מגבלותיהן.

• פשעי מחשב ו-Cyber terror – איך זה עובד? לאן הולך הפשע בעולם המחשוב ומה צפויה להיות השפעתו בעולם הכלכלי ובטחוני? בהרצאה אנו מסבירים מדוע פשעי מחשב מצליחים כל-כך ומה מוביל את ארגוני הפשע לעסוק בהם. בהרצאה אנו דנים בין היתר בסכנות האורבות לחברות והאם הסכנה קיימת גם ל"גברת ריקי מחדרה".