מהו סייבר

ומדוע זה כה חשוב?

 

בשנים האחרונות פרץ נושא הסייבר לחיינו.

האם לסייבר יש משמעות עבורך?

איך תדע להתגונן מהתקפות סייבר?

ומה הקשר בין סייבר לאבטחת מידע?

באם חברתך נזקקת לייעוץ בנושא זה,

חברת אב-סק בטחון מידע היא המענה.

אב-סק

צרו קשר: 050-5798132

אב-סק בטחון מידע בע"מ –
המומחים בהגנת סייבר ואבטחת מידע

הרצאות סייבר ואבטחת מידע


 

אב-סק הרצאות סייבר ובטחון מידע הינה חברה המתמחה בהרצאות בנושא.
מנכ"ל החברה, אבנר בן אפרים, הינו בעל מומחיות מיוחדת להנגשת הנושא לכל אחד -
ודברים מסובכים, הופכים לפתע לברורים.  
ההרצאות עצמן מלוות בדוגמאות רבות ובסרטונים הומוריסטיים, באופן המדגים שגם נושא רציני יכול להיות קל להבנה.

 

בין ההרצאות הפופולריות ביותר ניתן לציין:

 

עולם הסייבר – הטוב הרע והנורא – הרצאה הסוקרת את עולם הסייבר והאיומים הנובעים ממנו, תוך מעבר על Cyber crime, Cyber terror וסקירה של התקפות שאירעו לאחרונה. זו הרצאה מפורטת, הסוקרת את עולם הסייבר על גווניו השונים, כולל התקפות סייבר מצד ארגוני פשע (cyber crime), התקפות של ארגוני טרור קיברנטיים כגון אנונימוס (cyber terror) ויכולות התקפיות של מדינות מובילות בתחום זה (לוחמת מידע). בנוסף מוצגות יכולות ההגנה מפני התקפות סייבר וכיצד מדינות נערכות לכך.

 

"סייבר חם" - מגמות בעולם הסייבר– לאן עולם הסייבר מתקדם? בהרצאה זו אנו סוקרים את הנעשה בעולם הסייבר מאז התקפת Shamoon באוגוסט 2012 ועד להתקפות האחרונות– האם ישנה מגמת עלייה? אילו מגמות ניתן לראות בעולם הסייבר? כיצד ישפיע ה-Internet of things על עולמנו בשנים הקרובות והאם בעיות האבטחה המובנות בו לא יחוללו כאוס בחיינו? בהרצאה מוסבר כיצד ניתן להבין את ההתפתחות בתחום זה ולמה עלינו לצפות בשנים הבאות.

 

אבטחת מידע זו תרבות – עקרונות אבטחת המידע ומדוע יש צורך בגישה מלאה (הוליסטית) על מנת להשיגה. הרצאה זו ניתנת בשתי התמקדויות: אבטחת מידע בארגון - מעגלי האבטחה שיש לנקוט כדי לאבטח את המידע בארגון ביעילות, ואבטחת המידע בבית - שיטות שונות לאבטחת המידע האישי ושמירת הפרטיות, כל אדם בביתו כולל שימוש בכלים בתשלום ובכלים חינמיים, לצד המחיר האמיתי של המוצרים החינמיים.

 

האיום הפנימי – איום או יריב – איך למנוע מעובדי הארגון לנצל את חולשותיו? הרצאה זו מציגה את האיום שעלול להיות טמון בעובדי הארגון, ספקיו ואורחיו, הן עקב טעויות והן עקב פעילות מכוונת. ההרצאה כוללת דוגמאות אקטואליות, כולל המלצות למה לשים לב, מה לבדוק ולבקר וכיצד ניתן להתמודד ולהקטין את הנזק לארגון.

 

החור שברשת – איך להגן על המידע שלך באינטרנט? ההרצאה מסבירה על האיומים ברשתות החברתיות ובאפליקציות הסלולר וכיצד ניתן להגן טוב יותר על המידע שלנו ופרטיותו. בעקבות ההרצאה יוכלו ההורים לתדרך טוב יותר את ילדיהם כיצד להישמר מפני איומים מקוונים וכיצד להגן על פרטיותם ברשתות החברתיות, ויבינו כיצד התנהגות מושכלת שלנו היא גורם המפתח להגנתנו.

 

איומים מודרניים – מי שומר עלי? בעולם של מחשוב ענן ושל ניהול דואר המבוסס על דואר רשת דוגמת G-mail, היכן בעצם נמצא המידע שלנו? כיצד הטכנולוגיה העדכנית מאיימת על פרטיות האזרח ועל המגזר העסקי? אילו פתרונות קיימים על מנת לצמצם את הפגיעה והנזק. ההרצאה תעקוב אחר הדרך הארוכה שעושה המידע מהמחשב האישי שלנו אל שרתי האחסון של הספקים השונים, ואיזה מידע מצטרף אליו ללא ידיעתנו.

 

הגנת הפרטיות – האם זה אפשרי? עד כמה נפגעת הפרטיות בעולם התקשוב הנוכחי? כיצד מנצלות זאת החברות הגדולות ומה יכול האזרח הקטן לעשות על מנת להתגונן? ההרצאה מציגה פנים רבות של הפקרת המידע הפרטי ע"י כולנו ומדוע האינטרס של החברות עלול להוביל לפגיעה בפרטיותנו. ההרצאה מסבירה מה משמעות המידע ברשתות החברתיות השונות ומה הסכנה הטמונה בחלק מהאפליקציות החינמיות.

 

פשעי מחשב ו-Cyber terror – איך זה עובד? לאן הולך הפשע בעולם המחשוב ומה צפויה להיות השפעתו בעולם הכלכלי ובטחוני? בהרצאה אנו מסבירים מדוע פשעי מחשב מצליחים כל-כך ומה מוביל את ארגוני הפשע לעסוק בהם. בהרצאה אנו דנים בין היתר בסכנות האורבות לחברות והאם הסכנה קיימת גם ל"גברת ריקי מחדרה".

 

פרוט נוסף על הרצאות ניתן למצוא באתר הייעודי – cyber1.co.il